HILDING HOTEL EXPERT

HILDING HOTEL EXPERT

Hotel Expert - łóżka i materace hotelowe oraz na statki i promy pasażerskie.

Spokojny, a przede wszystkim komfortowy sen nie jest możliwy bez wygodnego materaca. Witamy na stronie kolekcji Hotel Expert firmy Hilding Anders Polska, gdzie znajdziecie Państwo m.in. materace hotelowe do spania a także wytrzymałe i dobrze wykonane drewniane łóżka typu BOX. W codziennej pracy kierujemy się ergonomią, estetycznym wzornictwem, wytrzymałością oraz dbałością o środowisko naturalne. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby produkty, znajdujące się na stronie Hotel Expert, m.in. wspomniane łóżka hotelowe i materace hotelowe były wygodne, trwałe, funkcjonalne oraz charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania. Każdy produkt powstał z myślą o potrzebach naszych Klientów, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam z powodzeniem spełniać wszystkie wymagania i kierować się nimi, podczas doboru oferowanego asortymentu. Producent materacy hotelowych Hilding Anders Polska to wieloletni i sprawdzony partner m.in. takich firm jak IKEA, dlatego otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości każdego naszego produktu oraz zadowolenia z jego użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

KOLEKCJA HOTELOWA

Zestaw idealnie dobranych produktów tworzących doskonałe, a zarazem ekonomiczne wyposażenie dla obiektów hotelowych pragnących zapewnić swoim klientom standardowy komfort snu.

 

KOLEKCJA MORSKA

Linia materacy przygotowana i dopasowana do szczególnych potrzeb i wymagań klientów wyposażających kajuty na promach pasażerskich, statkach czy jachtach. Niezależnie od tego, jaki statek wyposażany jest w nasze produkty, dokładamy wszelkich starań aby jakość naszych materacy była doskonała, a komfort snu na nich – najwyższy. W ramach kolekcji morskiej oferujemy 3 materace – bonellowy, pocketowy i piankowy. Wszystkie trzy są zgodne z obowiązującymi normami i wymaganiami na tym trudnym, a zarazem wymagającym rynku.

 

 

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, pobierz katalog⇓ i zapoznaj się z produktami a następnie skontaktuj się z nami ✉ w celu przygotowania wyceny.

 

 

Katalog HOTEL EXPERT