REHABILITACYJNE Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Cena od: 1 119 zł

  Materac Salsa to doskonała propozycja dla par, szczególnie z dużą różnicą wzrostu i wagi.

  Cena od: 1 119 zł
  Dostępny
 • Cena od: 1 849 zł

  Rumba to materac zapewniający szereg prozdrowotnych korzyści. Wkład zbudowany z dwóch rodzajów pianek – profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch oraz termoelastycznej pianki Visco.

  Cena od: 1 849 zł
  Dostępny
 • Cena od: 2 019 zł

  Rumba to materac zapewniający szereg prozdrowotnych korzyści. Wkład zbudowany z dwóch rodzajów pianek – profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch oraz termoelastycznej pianki Visco. Pokrowiec Velur z warstwą dodatkowej pianki termoelastycznej

  Cena od: 2 019 zł
  Dostępny
 • Cena od: 1 149 zł

  Pasodoble to skonstruowany na bazie sprężyn kieszeniowych materac o właściwościach prozdrowotnych. Polecany szczególnie osobom preferującym twardsze podłoże, seniorom, osobom z problemami kręgosłupa oraz o zwiększonej wadze.

  Cena od: 1 149 zł
  Dostępny
 • Cena od: 2 049 zł

  Makarena to sprężynowy materac o właściwościach prozdrowotnych. Konstrukcja wykorzystuje innowacyjne właściwości sprężyn Multipocket – każda sprężynka znajduje się w osobnej kieszonce i reaguje indywidualnie na ciężar ciała, zapewniając solidne wsparcie.

  Cena od: 2 049 zł
  Dostępny
 • Cena od: 639 zł

  Fandango to materac dający mocne wsparcie. Stworzony z myślą o komforcie osób z problemami kręgosłupa, większą wagą lub preferujących sen na twardszym podłożu.

  Cena od: 639 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów