Obniżka! Materac termoelastyczny SALSA - HILDING Zobacz większe

Materac termoelastyczny SALSA - HILDING

Nowe

Materac wykonany z pianki FlexiFoam obłożony jednostronnie pianką termoelastyczną.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 


             

 

895 zł

-20%

1 119 zł

Opis

Wkład pianka termoelastyczna, pianka FlexiFoam
Pokrowiec Tencel, Velvet
Gwarancja producenta, 15 lat

Więcej informacji
 

Bazą materaca jest niezwykle plastyczna pianka Flexifoam. Pianka nadaje wkładowi optymalną sztywność zapewniając jednocześnie, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, 7 zróżnicowanych stref twardości. Stanowi to dla Ciebie i Twojego kręgosłupa znakomitą podstawę i optymalne rozłożenie różnych punktów nacisku ciała, idealnie podpiera głowę, ramiona, pas, biodra i nogi. Dzięki temu Twoje ciało podczas snu intensywnie się regeneruje, a Ty wstajesz wyspany i wypoczęty. Wierzchnia warstwa pianki termoelastycznej Visco jest dopełnieniem konstrukcji materaca zapewniając komfort odczuwalny podczas leżenia i odpoczywania na materacu Salsa. Ta dodatkowa miękkość i wrażenie otulenia zapewnione jest przez specjalne właściwości pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę Twojego ciała i dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu podczas snu i każdej, ulubionej pozycji odpoczynku. Materace z pianką Visco to relaks i wygoda, którą na pewno docenisz. Materac możesz wybrać w jednym z dwóch pokrowców. Sam zdecyduj które właściwości i wygląd pokrowca najbardziej pasuje do Ciebie, do Twojej sypialni i Twoich potrzeb.


ZDJĘCIE MATERACA W POKROWCU TENCEL


ZDJĘCIE MATERACA W POKROWCU VELVET

 

 

 

 
Wkład: materac 7-strefowy wykonany z profilowanej pianki Flexifoam o wys. 14 cm, obłożonej jednostronnie pianką termoealstyczną Visco o wys. 4,6 cm.

Pokrowiec: TENCEL lub VELVET do wyboru.

Wysokość materaca:
ok 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
ok 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Sposób pakowania: materac fabrycznie rolowany

Twardość:
odczuwalna twardość dla ludzi o masie powyżej 80 kg


odczuwalna twardość dla ludzi o masie do 80 kg
Tencel – naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.Velvet – Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.