Obniżka! Materac piankowy ROCK & ROLL - HILDING Zobacz większe

Materac piankowy ROCK & ROLL - HILDING

Nowe

Materac 7-strefowy wykonany z pianek wysokoelastycznych HR o dwóch stopniach twardości.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 


             

 

823 zł

-20%

1 029 zł

Opis

Wkład pianka wysokoelastyczna HR
Pokrowiec Velvet, Tencel
Gwarancja producenta, 15 lat

Więcej informacji
 

Patrząc na materac Rock&Roll zastanawiasz się co bardziej przyciąga Twoją uwagę. Czy to może innowacyjne połączenie dwóch pianek wysokoelastycznych, układających się w intrygujący wzór fal, gwarantujących zróżnicowane strefy twardości dzięki czemu Twoje ciało jest idealnie podparte? Czy może to te dwa nietuzinkowe kolory wkładu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że posiadasz materac z dwoma twardościami po dwóch stronach materaca, który możesz dostosowywać we własnym zakresie do swoich potrzeb bądź potrzeb Twojego partnera? A może widoczna otwarto-komórkowa struktura pianki, która zapewnia idealną przewiewność i wentylację dzięki czemu możesz cieszyć się wydłużoną trwałością całego materaca i jego właściwościom utrzymania czystości i higieny Twojego snu? No jeszcze pokrowiec! Nawet dwa do wyboru. Każdy wyposażany w łapki, dzięki którym możesz swobodnie przenosić materac czy obracać go na drugą stronę. Jedno jest pewne. Rock&Roll to materac który zapewni Tobie niezwykłą sprężystość, komfort i zdrowy sen. Materac, na którym możesz zregenerować siły po ciężkim dniu i wstawać pełnym energii każdego poranka!


ZDJĘCIE MATERACA W POKROWCU VELVET


ZDJĘCIE MATERACA W POKROWCU TENCEL

 

 

 

 
Wkład: materac 7-strefowy wykonany z dwióch profilowanych pianek wysokoelastycznych HR, jedna bardziej twarda (zielona), druga bardziej miękka (biała).

Pokrowiec: VELVET lub TENCEL do wyboru.

Wysokość materaca:
ok 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
ok 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Sposób pakowania: materac fabrycznie rolowany

Twardość:
odczuwalna twardość dla ludzi o masie powyżej 80 kg


odczuwalna twardość dla ludzi o masie do 80 kg
Velvet – Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.Tencel – naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.