Obniżka! Materac kieszeniowo kokosowy PASODOBLE - HILDING Zobacz większe

Materac kieszeniowo kokosowy PASODOBLE - HILDING

Nowe

Materac Pasodoble to znakomity wybór dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 


             

 

919 zł

-20%

1 149 zł

Opis

Wkład sprężyna kieszeniowa, kokos, agawa
Pokrowiec Tencel, Velvet
Gwarancja producenta, 15 lat

Więcej informacji
 

Jeśli poszukujesz materaca, który dostarczy Tobie mocnego i solidnego wsparcia i zapewni Tobie nieco twardsze podłoże snu to Pasodoble jest materacem właśnie dla Ciebie. To znakomity wybór dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu. Jednakże aby stworzyć materac o powyższych właściwościach, gwarantujący równocześnie tak ważną dla dobra Twojego snu i relaksu elastyczność i sprężystość, nasi specjaliści musieli się naprawdę natrudzić. Dopracowywali każdy detal, dobierając i testując odpowiednie surowce oraz ich kombinacje w konstrukcji wkładu. Dzięki temu Pasodoble jest materacem twardym ale jednocześnie pozwalającym na to, żeby Twoje ciało mogło zagłębić się w jego wkład w miejscach największego nacisku. Dzięki temu mięśnie odpoczywają, a kręgosłup jest utrzymywany w prawidłowym ułożeniu niezależenie od tego w jakiej pozycji śpisz. Możesz komfortowo zanurzyć się w zdrowy i głęboki sen. Na sprężynach kieszeniowych po jednej stronie umieściliśmy matę kokosową której włókna są z sobą powiązane za pomocą sprężystego lateksu. Pozwala to macie podwyższyć twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu sprężystości i elastyczności. Po drugiej stronie NOWOŚĆ! naturalne włókno z agawy Sizal, bardzo wytrzymałe, podwyższające twardość materaca. Obydwie warstwy są bardzo przewiewne, wkład oddycha gwarantując Tobie zdrowy sen przez cały czas użytkowania materaca. Bezpośrednio pod pokrowcem po obu stronach umieściliśmy piankę FlexiFoam nadającą dodatkowej elastyczności i optymalnej miękkości.


ZDJĘCIE MATERACA W POKROWCU TENCEL


ZDJĘCIE MATERACA W POKROWCU VELVET

 

 

 

 
Wkład: Wykonany z 7-strefowych sprężyn kieszeniowych, obłożony po jednej stronie włóknem kokosowym, a po drugiej stronie włóknem Sizal, dodatkowo obustronnie obłożony pianką Flexifoam o wys. 3 cm

Pokrowiec: TENCEL lub VELVET do wyboru.

Wysokość materaca:
ok 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
ok 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Twardość:
odczuwalna twardość dla ludzi o masie powyżej 80 kg


odczuwalna twardość dla ludzi o masie do 80 kg
Tencel – naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.Velvet – Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.