Materac kieszeniowy multipocket MAKARENA - HILDING Zobacz większe

Materac kieszeniowy multipocket MAKARENA - HILDING

Nowe

Rdzeń materaca Makarena został zbudowany ze sprężynek typu Multipocket. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce i każda indywidualnie reaguje na wagę Twojego ciała i Twoje ruchy.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 


             

 

2 049 zł

Opis

Wkład sprężyna kieszeniowa typu multipocket
Pokrowiec Merced, Elips
Gwarancja producenta, 15 lat

Więcej informacji
 

Znasz to uczucie, kiedy musisz wstać o wiele wcześniej, niż postanowiłeś tylko dlatego, że Twój partner lub partnerka wstają wcześniej, niż Ty? Teraz to przeszłość. Rdzeń materaca Makarena został zbudowany ze sprężynek typu Multipocket. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce i każda indywidualnie reaguje na wagę Twojego ciała i Twoje ruchy. Dzięki temu nie tylko idealnie dostosowuje się do kształtu ciała, ale także sprawia że ruchy partnera przestają być odczuwalne. Teraz możesz już spać spokojnie. Niezależnie od tego czy śpisz, odpoczywasz, czytasz książkę czy oglądasz telewizję: sam lub z swoją drugą połówką: za każdym razem jest Ci po prostu wygodnie! W materacu Makarena zastosowano sprężyny o zróżnicowanym stopniu twardości. Tworzą 7 stref w materacu: każda z nich odpowiada potrzebom innej partii ciała: ramion, barkom, lędźwi, ud itd. Chcąc jeszcze bardziej podwyższyć komfort materaca na jednej z jego stron nasi eksperci zastosowali profilowaną płytę lateksową na drugiej piankę Visco. Obie zapewniają wspaniały komfort jednak każda z nich spełnia inne oczekiwania. Jeśli oczekujesz dodatkowej sprężystości to strona z lateksem będzie znakomitym rozwiązaniem, jeśli preferujesz wrażenie otulenia, poczucia się lekko rozleniwionym to pianka Visco dzięki swoim właściwościom reagowania na temperaturę ciała najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Materac dostępny w dwóch pokrowcach do wyboru.


ZDJĘCIE MATERACA W POKROWCU ELIPS


ZDJĘCIE MATERACA W POKROWCU MERCED

 

 

 

 
Wkład: Wykonany z 7-strefowych sprężyn kieszeniowych typu Multipocket (ok. 500 spr./m²), obłożony po jednej stronie pianką lateksową o wys. 4,5 cm, a po drugiej stronie pianką termoelastyczną VISCO o wys. 4,5 cm.

Pokrowiec: ELIPS lub MERCED do wyboru.

Wysokość materaca:
ok 23 cm (przy wyborze pokrowca Merced)
ok 26 cm (przy wyborze pokrowca Elips)

Sposób pakowania: materac pakowany na płasko

Twardość:
odczuwalna twardość dla ludzi o masie powyżej 80 kg po stronie z pianką VISCO


odczuwalna twardość dla ludzi o masie do 80 kg po stronie z pianką VISCO


odczuwalna twardość dla ludzi o masie powyżej 80 kg po stronie z LATEKSEM


odczuwalna twardość dla ludzi o masie do 80 kg po stronie z LATEKSEM
Elips – Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez długie lata. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60°C.Merced – innowacyjny pokrowiec o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nie tylko nadają niesamowity design całemu materacowi, ale także gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry co zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku o odpowiedniej miękkości, co gwarantuje znakomity komfort snu. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60°C.