Obniżka! Materac kieszeniowy multipocket FLAMENCO - HILDING Zobacz większe

Materac kieszeniowy multipocket FLAMENCO - HILDING

Nowe

Rdzeń materaca Flamenco został wykonany ze sprężyn typu Multipocket. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce i każda indywidualnie reaguje na wagę Twojego ciała i Twoje ruchy.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 


             

 

1 007 zł

-20%

1 259 zł

Opis

Wkład sprężyna kieszeniowa typu multipocket
Pokrowiec Tencel, Velvet
Gwarancja producenta, 15 lat

Więcej informacji
 

Jest kilka rzeczy, które zaskoczą Cię podczas wypoczynku na materacu Flamenco. Przede wszystkim będzie to nieodparte wrażenie, jak wiele niezależnych punktów podparcia ciała dostarcza ten materac, jak każdorazowo dostosowuje się do indywidualnego kształtu Twojego ciała i Twojej ulubionej pozycji snu. Niezależnie od tego, czy odpoczywasz , czy czytasz książkę, a może oglądasz telewizję - za każdym razem jest Ci po prostu wygodnie! Wszystko za sprawą sprężyny typu Multipocket. Na pierwszy rzut oka, różnica pomiędzy sprężyną Multipocket a sprężyną kieszeniową może być niewielka. Jednak jeżeli przyjrzysz się im dokładniej zauważysz, że sprężyna Multipocket ma mniejszą średnicę . Jest jej po prostu więcej na każdym metrze kwadratowym materaca. Każda mała sprężynka pracuje osobno - mamy zatem także więcej punktów podparcia na całej powierzchni materaca. Ale to nie wszystko. Zauważysz poniżej różne kolory na sprężynach: zastosowaliśmy sprężyn o różnej twardości tak, by stworzyć 7 zróżnicowanych stref odpowiadających potrzebom poszczególnych partii ciała. Dzięki temu materac dopasowuje się do kształtu Twojego ciała jeszcze dokładniej. Dodatkowo po jednej stronie Flamenco zastosowaliśmy profilowaną płytę lateksową, a po drugiej piankę wysokoelastyczną. Niezależnie od tego którą stronę materaca wybierzesz, obie zapewnią dodatkową elastyczność i sprężystość całego materaca. Obie także za sprawą swojej struktury umożliwiają swobodną wymianę powietrza i ciepła, co powoduje, że materac oddycha i szybko odprowadza wilgoć. Dzięki temu pozostanie z Tobą na długie lata. Każda ze stron dostarcza jednak nieco inne doświadczenia. Leżąc na piance lateksowej odczujesz większą sprężystość i odbojność. Sam możesz dostosować materac do swoich potrzeb czy do potrzeb Twojego partnera.


ZDJĘCIE MATERACA W POKROWCU TENCEL


ZDJĘCIE MATERACA W POKROWCU VELVET

 

 

 

 
Wkład: Wykonany z 7-strefowych sprężyn kieszeniowych typu Multipocket (ok. 500 spr./m²), obłożony po jednej stronie profilowaną pianką lateksową o wys. 4 cm, a po drugiej stronie pianką HR o wys. 4 cm.

Pokrowiec:TENCEL lub VELVET do wyboru.

Wysokość materaca:
ok 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
ok 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Twardość:
odczuwalna twardość dla ludzi o masie powyżej 80 kg


odczuwalna twardość dla ludzi o masie do 80 kg
Tencel – naturalny, antyalergiczny pokrowiec, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.Velvet – Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.