Materac CUREM - HILDING (HEAVEN FORTE - S200 S230 S260)

Nowe

Materace CUREM cechują się wyjątkową otwartokomórkową strukturą, osiągając tym samym nowy wymiar oddychalności, niedostępnej w konwencjonalnych materacach termoelastycznych.

Więcej szczegółów

3 099 zł

Opis

Wkład curebase, curefeel
Pokrowiec curesense

Więcej informacjiSEKRET IDEALNEGO WSPARCIA.
SEKRET IDEALNEJ ODDYCHALNOŚCI.
SEKRET CUREM.

IDEALNE WSPARCIE JEST W TWOIM ZASIĘGU

Pokrzepiający sen jest błogosławieństwem dla ciała, ducha i umysłu. Dlatego też naszą misją jest zapewnienie naszym klientom spokojnego, zdrowego i kojącego snu. CUREM oferuje coś więcej niż tylko materace wykonane z pianki termoelastycznej.

Reprezentujemy holistyczne podejście do lepszego samopoczucia i odpoczynku. Nieważne czy sypiasz dobrze i chciałbyś jedynie poprawić komfort snu, czy też chciałbyś doświadczyć regeneracyjnego działania zdrowego snu każdego dnia, CUREM oferuje Ci doskonałe wsparcie w przystępnej cenie.

 

Połóż się i zamknij oczy. Odpręż się. Śpij. Obudź się zrelaksowany i wypoczęty. Poczuj przyjemne wsparcie, jakie Twojemu całemu ciału zapewnia CUREM. Bez nacisku. Bez napięcia.

 


SEKRET IDEALNEGO WSPARCIA.

Głęboki, regenerujący sen jest niezbędny, by móc żyć pełnią życia. Pamiętamy o tym tworząc produkty CUREM. Materace CUREM wykonane są z termoelastycznej pianki Visco, która niezawodnie eliminuje punkty nacisku, dopasowując się idealnie do całego Twojego ciała. W przeciwieństwie do materaców wykonanych ze zwykłej pianki, pianka z pamięcią kształtu aktywnie otacza Twoje całe ciało i nie stawia mu oporu. Wynikający z tego brak jakichkolwiek ograniczeń pozwala Ci na nieskrępowany sen.

Zintegrowany, wielostrefowy wkład materaca zapewnia optymalną pozycję dla Twojego kręgosłupa – pozwala Twoim barkom zapadać się głębiej i zapewnia odpowiednie wsparcie odcinka lędźwiowego. Twoje ciało jest idealnie podtrzymywane, a Ty możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z lepszego ukrwienia mięśni, spokojnego snu, efektywnej redukcji stresu i doskonałej regeneracji sił. W rezultacie, budzisz się zrelaksowany i tryskający energią. Czujesz przepływ pozytywnych emocji, a Twoje ciało jest w idealnej kondycji.

 

Budzisz się i czujesz jak Twoje całe ciało jest doskonale podtrzymywane przez CUREM. Poczuj jak rozluźnione są Twoje biodra, nogi i plecy. W jakiej kondycji są Twoje barki i ramiona? Jak idealnie odpoczywa Twoja szyja i głowa? Delektuj się tym odczuciem: żadnego napięcia, żadnego bólu. Jesteś całkowicie odprężony i pełen energii, czerpiesz z życia wszystko co najlepsze i odczuwasz radość każdego dnia.

 

 SEKRET IDEALNEJ ODDYCHALNOŚCI.

Świeże powietrze i świadome oddychanie leżą u źródeł dobrego samopoczucia. Likwidują napięcia i wypełniają nasze ciała nową energią, wywierając na nas tym samym, pod każdym względem, pozytywny wpływ. Optymalna ilość tlenu jest również niezbędna, aby móc cieszyć się regenerującym i bezstresowym snem. W celu stworzenia kojącej aury sprzyjającej dobremu snu, należy zadbać o właściwą temperaturę i optymalne nawilżenie.

Dlatego też wszystkie komponenty materacy CUREM cechuje zaawansowana otwartokomórkowa struktura, zapewniająca nowy wymiar oddychalności nigdy wcześniej niespotykanej wśród materacy termoelastycznych. W efekcie przez całą noc śpisz w przyjemnie świeżym łóżku, a o poranku czujesz się zrelaksowany i prawdziwie wypoczęty.

Poczuj jak łatwo jest być skoncentrowanym. Pozwól, by dzień odszedł w zapomnienie. Zrób świadomie głęboki wdech, a potem pozwól, by Twoje ciało oddychało samo swoim naturalnym rytmem. Pozbądź się wszelkich ograniczeń krepujących Twoje ciało i umysł. Całkowicie odprężony, zanurzasz się w spokojny sen...


SEKRET CUREM.
Naszym prezentem dla Ciebie są wspaniałe noce i przepełnione energią dni. Dzięki unikalnemu połączeniu najnowocześniejszych technologii i materiałów najwyższej jakości, wszystkie materace CUREM osiągają zupełnie nowy wymiar oddychalności i komfortu snu. Potwierdzają to nasze testy: termoelastyczna pianka CUREM CureFeel jest do 27 razy bardziej oddychająca niż pianki termoelastyczne innych producentów.

Rezultat: przyjemnie świeży klimat sprzyjający dobremu snu, połączony z idealnym wsparciem bez nacisku. Doświadcz nowego wymiaru dobrego samopoczucia z CUREM.


MATERACE CUREM OSIĄGAJĄ ZUPEŁNIE NOWY WYMIAR ODDYCHALNOŚCI I KOMFORT SNU

Testy są wykonywane zgodnie ze standardem DIN EN ISO 9237. Testowane są dwie próbki każdego z materiałów; przedstawione dane to średnie wartości uzyskane z obu próbek.

Jedwabisty, oddychający, odprowadzający wilgoć.

Wysokoelastyczny: z dodatkową, niezwykle wygodną elastyczną
strefą na barki.

Brak pikowania: dla idealnego, bezszwowego wsparcia całego ciała.
Dostosowuje się do
kształtów ciała.

Oddycha i śpisz wygodnie
w przyjemnym klimacie.

Regulacja wilgotności: nie pocisz się i śpisz głębokim snem.
Pozwala na przepływ - powietrza przez materac
od spodu.

Sprzyja odświeżającej aurze w czasie snu.

Zachowuje swoje niezwykłe właściwości noc w noc.KTÓRY PRODUKT CUREM JEST IDEALNY DLA CIEBIE? 
Materac dostępny także w wersji Forte, dla osób, które lubią nieco bardziej twarde wsparcie podczas snu.

CUREM HEAVEN S200

Miękki i komfortowy, jeżeli wolisz cieńszą warstwę pianki termoelastycznej CureFeel.
CUREM HEAVEN S230

Doskonała równowaga pomiędzy swobodą ruchów a idealnym wsparciem. Jest to możliwe dzięki grubszej warstwie pianki termoelastycznej CureFeel.
CUREM HEAVEN S260

Kołysze Cię w miękkim, delikatnym uścisku. Najgrubsza warstwa pianki termoelastycznej CureFeel.

CUREM NA PIERWSZY RZUT OKA:

Otwartokomórkowa struktura zapewniająca niezrównaną oddychalność

Materace CUREM cechują się wyjątkową otwartokomórkową strukturą, osiągając tym samym nowy wymiar oddychalności, niedostępnej w konwencjonalnych materacach termoelastycznych. Zapobiega to zatrzymywaniu ciepła i związanemu z nim przegrzaniu.

Odprowadzanie wilgoci

CureFeel optymalnie odprowadza wilgoć w ciągu nocy, zapewniając miłe uczucie suchości podczas snu.

Dopasowanie i wsparcie

CureFeel wyróżnia się swoją zdolnością dostosowywania się do kształtu ciała. Wypełniająca materac specjalna pianka CureBase zapewnia solidne, a jednocześnie, elastyczne wsparcie, które nie zmniejsza się wraz z użytkowaniem nawet przy wysokich temperaturach czy wysokiej wilgotności otoczenia.

Certyfikaty

CureFeel uzyskał certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 (Klasa 1 w kategorii artykułów dziecięcych) jako materiał wykorzystywany przy produkcji materaców niezawierający chlorowców i chlorofluorowęglowodorów. Najnowocześniejsze materiały CureFeel i CureBase produkowane są w Szwajcarii, zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

System Multizone

Unikalny wielostrefowy system zapewnia możliwie najlepszą pozycję dla Twojego kręgosłupa. Pozwala Twoim barkom zapadać się głębiej i zapewnia odpowiednie wsparcie odcinka lędźwiowego, w ten sposób idealnie równoważąc pozycję Twojego ciała.

Trwałość

Rdzeń materaca wykonany z pianki CureBase charakteryzuje doskonała trwałość. CureBase utrzymuje zarówno swój kształt, jak i funkcjonalność, nawet pod wpływem wilgoci, ciepła i nacisku.