Materac dziecięcy SAFETY SMYK LOTUS - HILDING

Nowe

Safety Smyk to materac dla niemowląt opracowany z myślą o bezpieczeństwie dziecka. Wkład materaca został tak wyprofilowany, że zewnętrzne jego krawędzie są wyższe od blatu materaca, a całość ma kształt łódeczki.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 


             

 

499 zł

Opis

Wkład Profilowana, wysokoelastyczna pianka Velvet Touch o wys. 10 cm, podwyższone boczki z pianki Flexifoam o wys. 12 cm
Twardość Średni
Pokrowiec Lotus
Wysokość ok. 11 cm (Lotus)
Gwarancja Producenta 5 lat

Więcej informacji

logo.pngsmyk hilding
smyk_lotus_piktogramy.jpg










Wkład: profilowana, wysokoelastyczna pianka Velvet Touch o wys. 10 cm, podwyższone boczki z pianki Flexifoam o wys. 12 cm
Wysokość materaca: ok. 11 cm (Lotus)
Pokrowiec w standardzie: Lotus






Skala Twardości:


Opis produktu

Safety Smyk to materac dla niemowląt opracowany z myślą o bezpieczeństwie dziecka. Wkład materaca został tak wyprofilowany, że zewnętrzne jego krawędzie są wyższe od blatu materaca, a całość ma kształt łódeczki. Materac jest bardzo bezpieczny, dziecku trudniej z niego wypaść. Dzięki temu Safety Smyk można wykorzystywać nie tylko w łóżeczku. Może być zabierany na wakacje, na wypady z dzieckiem do znajomych czy służyć jako przewijak.

Konstrukcja materaca opiera się na innowacyjnej piance Velvet Touch, która odpowiada za optymalną sprężystość i elastyczność wkładu. Posiada także właściwości pozwalające zachować higienę i odpowiedni poziom wentylacji. Materacyk dzięki niej zapewnia maluszkowi odpowiednie podparcie dla ciała, wpływając na komfortowy i regenerujący siły sen.

Materacyk jest przeznaczony dla niemowląt od pierwszych dni życia. Ubrany w innowacyjny pokrowiec Lotus o właściwościach wodoodpornych.

smyk w pokrowcu Lotus otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4850-51, ważną do 15.05.2022 r


Zdjęcia materaca w pokrowcu Lotus

smyk hilding

Piktogramy

GWARANCJA 5 LAT
5 lat gwarancji na wkład materaca.
DLA NIEMOWLĄT OD 1 DNI ŻYCIA
Materac przystosowany dla najmłodszych, wytrzymały na uszkodzenia, zabrudzenia i zamoczenia.
NIEPRZEMAKALNOŚĆ
Materac ubrany w pokrowiec wykonany z materiałów odpornych na wodę oraz zabrudzenia.
DLA ALERGIKÓW
Materac ubrany w pokrowiec wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia, niezawierający surowców potencjalnie alergogennych.
PRALNOŚĆ 60°C
Pokrowiec z mozliwością prania w temperaturze do 60°C.

Pokrowiec

LOTUS

Pokrowiec nowej generacji przeznaczony dla maluchów. Biały, w delikatne, beżowe wzory. Pikowany, antyalergiczny, w pełni bezpieczny dla dzieci. Wolny od wybielaczy optycznych (OB Free). Odporny zarówno na wodę, jak i substancje oleiste. Resztki zanieczyszczenia wystarczy zebrać wilgotną ściereczką. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Pliki do pobrania

katalog hilding gwarancja hilding