Materac kieszeniowy CHA-CHA - HILDING Zobacz większe

Materac kieszeniowy CHA-CHA - HILDING

Nowe

Rdzeń materaca Cha-cha został wykonany ze sprężyn typu kieszeniowego. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce i każda indywidualnie reaguje na wagę Twojego ciała i Twoje ruchy.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 

929,00 zł

Opis

Wkład sprężyna kieszeniowa, filc, pianka Velvet Touch
Pokrowiec Velvet
Gwarancja producenta, 15 lat

Więcej informacji
 

Wykorzystanie sprężyn kieszeniowych w materacu gwarantuje niezwykle wysoką elastyczność punktową. Każda sprężynka reaguje na ciężar ciała osobno, nie musisz się więc martwić, ze obudzisz swojego partnera. By zwiększyć Twój komfort po obu stronach materaca zastosowaliśmy nowatorską piankę Velvet Touch, którą opracowano specjalnie dla nas. Spośród innych pianek wyróżnia ją sprężystość, miękkość w dotyku i optymalna twardość. Jest też niezwykle przewiewna, co gwarantuje wysoką higienę snu. Zarówno na jak i pod sprężynami kieszeniowymi umieściliśmy warstwy filcu, które dodatkowo wspomagają twardość materaca. Twój kręgosłup zyska idealnie wsparcie a mięśnie swobodnie odpoczną w trakcie snu. Materac jest dostępny w pokrowcu Velvet.

 
Wkład: 7 strefowa sprężyna kieszeniowa, po obu stronach pianka Velvet Touch o wys. 3 cm, dwie warstwy filcu.

Pokrowiec: VELVET.

Wysokość materaca: ok 21 cm


Twardość:
odczuwalna twardość dla ludzi o masie powyżej 80 kg


odczuwalna twardość dla ludzi o masie do 80 kg
Velvet – Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex. Purotex poprzez wykorzystanie naturalnych probiotyków, gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C.