Materac FORTUNA - BEDDING Zobacz większe

Materac FORTUNA - BEDDING

Nowe

Powierzchnia materaca została stworzona z pianki MemoryBed XD o zwiększonej gęstości, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i nie wytwarza punktów ucisku sprawiających dyskomfort. 

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 

1 949,00 zł

Opis

Wkład pianka
Pokrowiec optical

Więcej informacjiPowierzchnia materaca została stworzona z pianki MemoryBed XD o zwiększonej gęstości, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i nie wytwarza punktów ucisku sprawiających dyskomfort. Daje wrażenie lekkości i komfortu. Dwie warstwy materaca zostały wykonane z Elasgum™ - wspólnie tworzą komfortową, oddychającą powierzchnię zapewniając właściwe podparcie i wyjątkowy komfort. 7 zróżnicowanych stref twardości zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa. Dodatkowo dzięki zastosowaniu asymetrycznej falistej wkładki wykonanej z Elasgum™ XD zapewnione zostało stabilne podparcie dla ciała z obu stron. W ten sposób ciężar rozkłada się bez dodatkowego obciążania stawów, a sen staje się jeszcze bardziej komfortowy. 

 

 

ELASGUM™

Najnowszej generacji poliuretanowa, otwartokomórkowa pianka zapewnia komfort odpoczynku oraz optymalną cyrkulację powietrza.

 

 

 

 

 

 

MEMORYBED XD

Wysokoelastyczna pianka MemoryBed dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem ciepła i niejako "zapamiętuje" jego kształt. Gęsta struktura molekularna MemoryBed XD zapewnia jeszcze stabilniejsze podparcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

BAWEŁNA

Specjalne włókna wykonane z organicznej bawełny wolne są od wszelkich substancji, które mogłyby zaszkodzić Tobie lub środowisku. W kontakcie ze skórą materiał daje przyjemne uczucie chłodu. Nie zbiera kurzu i zapobiega rozwojowi roztoczy.

 

 

 

 

 

 

 

 

OPTICAL

Chłodna i miękka tkanina. Dzięki specjalnej strukturze przypominajacej plaster miodu, pomaga odprowadzać wilgoć pochodzącą z ciała zapewniając spokojny sen i przyczyniając się do dobrego samopoczucia.

 

 

 

 

 

 

 

 

TAŚMA 3D

Pasek widoczny na obrzeżach materaca wykonany został z wolumetrycznego materiału 3D. Został zaprojektowany tak, by zwiększać przewiewność materaca i gwarantować odpowiednie odprowadzanie wilgoci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

katalog bedding