Materac SUITE - BEDDING Zobacz większe

Materac SUITE - BEDDING

Nowe

Materac składa się z 4 warstw materiałów o zróżnicowanej gęstości i kształcie, które razem zapewniają najlepsze podparcie dla ciała oraz komfort snu i odpoczynku.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 

3 049,00 zł

Opis

Wkład pianka
Pokrowiec SILK Jedwab

Więcej informacjiMaterac składa się z 4 warstw materiałów o zróżnicowanej gęstości i kształcie, które razem zapewniają najlepsze podparcie dla ciała oraz komfort snu i odpoczynku. Materac wykonany z Elasgum™, elastycznego i przewiewnego materiału który posiada niezwyłe właściwości samomodelujace i dostępny jest w dwóch wariantach: twardym oraz średnim. Oba zapewniają odpowiednie rozprowadzenie punktów ucisku w ciele i dostosowanie się do indywidualnego kształtu ciała śpiacego. Warstwa pianki MemoryBed odkształca się poprzez ciepło ciała i niweluje punkty ucisku zapewniając komfort snu. W 100% oddychająca, antybakteryjna pianka Fly-Dry dzieki swojej strukturze z szeroko otwartymi komórkami pomaga odprowadzić wilgoć. Pianka integruje i uzupełnia właściwości materaca. 

 

 

Fly-Dry

Poliuretanowa pianka o otwartych komórkach. Rozmiar komórek zapewnia wysoką przewiewność i uczucie świeżości - materac umożliwia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wigoci na zewnątrz.

 

 

 

 

 

 

ELASGUM™

Najnowszej generacji poliuretanowa, otwartokomórkowa pianka zapewnia komfort odpoczynku oraz optymalną cyrkulację powietrza.

 

 

 

 

 

 

PODWÓJNA WARSTWA PIANKI MEMORYBED

Wysokoelastyczna pianka MemoryBed aktywowana jest ciepłem ciała i dostosowuje się do jego kształtu. Równomiernie rozprowadza ciężar zapobiegając powstawaniu punktów silnego nacisku uniemożliwiających zdrowy sen.

 

 

 

 

 

 

 

 

TRILOGY

Dwustronna "wyściółka" którą stworzono z materiałów regulujących temperaturę podczas snu. To połączenie naturalnych włókien przyjaznych dla skóry oraz innowacyjnych włókien technicznych. Składa się z trzech warstw wykonanych z bawełny, silikowanego poliestru o otwartej strukturze z włóknami celulozy oraz wełny.

 

 

 

 

 

 

 

 

JEDWAB

Tkanina wykonana z jedwabiu, lekka, miękka i chłodna w dotyku, z wyjątkowymi właściwościami regulacji temperatury.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAŚMA 3D

Pasek widoczny na obrzeżach materaca wykonany został z wolumetrycznego materiału 3D. Został zaprojektowany tak, by zwiększać przewiewność materaca i gwarantować odpowiednie odprowadzanie wilgoci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

katalog bedding