Materac ENERGICA - BEDDING Zobacz większe

Materac ENERGICA - BEDDING

Nowe

Struktura kieszeniowa złożona 700 niezależnych sprężyn, z których każda zamknięta jest w oddychającej saszetce zapewniając ergonomiczne, zróżnicowane podparcie dla ciała.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 


             

 

1 749 zł

Opis

Wkład sprężyna kieszeniowa
Pokrowiec SENSITY™

Więcej informacjiStruktura kieszeniowa złożona 700 niezależnych sprężyn, z których każda zamknięta jest w oddychającej saszetce zapewniając ergonomiczne, zróżnicowane podparcie dla ciała w jego 7 najważniejszych strefach. Każda poszczególna sprężyna reaguje indywidualnie na nacisk poszczególnych części ciała. Powierzchnia materaca wykonana jest z Elasgum™ - elastycznego i oddychającego materiału zaprojektowanego tak, żeby idealnie dostosowywał się do indywidualnego kształtu śpiącego. 

 

 

700 kieszeni

Przewiewność wszystkich sprężyn kieszeniowych. Niezależne sprężyny reagują na nacisk poszczególnych części ciała zapewniając doskonałą wentylację i dostosowanie do indywidualnego kształtu ciała użytkownika.

 

 

 

 

 

 

ELASGUM™

Innowacyjny materiał zastosowany na powierzchni mającej kontakt z ciałem. Ta poliuretanowa, otwartokomórkowa pianka zapewnia uzytkownikowi wygodę oraz ma pozytywny wpływ na cyrkulację powietrza.

 

 

 

 

 

 

 

 

BAWEŁNA

Specjalne włókna wykonane z organicznej bawełny wolne są od wszelkich substancji, które mogłyby zaszkodzić Tobie lub środowisku. W kontakcie ze skórą materiał daje przyjemne uczucie chłodu. Nie zbiera kurzu i zapobiega rozwojowi roztoczy.

 

 

 

 

 

 

 

 

SENSITY™

Ekskluzywny materiał Hilding Anders, opracowany został by zapewnić uczucie świeżości i jednocześnie zapobiegać alergiom i astmie. Specjalne bakterie probiotyczne dodane do włókien pełnią ważną funkcję - zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów.

 

 

 

 

 

 

 

 

TAŚMA 3D

Pasek widoczny na obrzeżach materaca wykonany został z wolumetrycznego materiału 3D. Został zaprojektowany tak, by zwiększać przewiewność materaca i gwarantować odpowiednie odprowadzanie wilgoci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

katalog bedding