Obniżka! Materac kieszeniowy ZORBA - HILDING Zobacz większe

Materac kieszeniowy ZORBA - HILDING

Nowe

Wykonany z 7-strefowych sprężyn kieszeniowych, obłożony po jednej stronie pianką Flexifoam, a po drugiej stronie profilowaną pianką lateksową.

Więcej szczegółów

 

Oblicz ratę!       Zapoznaj się z procedurą

 


             

 

569 zł

-15%

669 zł

Opis

Wkład sprężyny kieszeniowe
Pokrowiec Medicott
Gwarancja producenta, 5 lat

Więcej informacji
 


Materac zbudowany na bazie 7-strefowej sprężyny kieszeniowej, sprężyny, która zagwarantuje Tobie idealne wsparcie i dopasowanie do anatomicznej budowy ciała. Przez cały czas gdy odpoczywasz, Twoja głowa, ramiona, pas, biodra i nogi są właściwie podparte. Nieważne w jakiej pozycji zasypiasz, czy w jakiej pozycji się budzisz, jest Ci po prostu wygodnie. Dodatkowa warstwa pianki lateksowej w materacu zapewni Tobie niezwykłą sprężystość i elastyczność. Nie tylko idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wspaniałe podparcie dla kręgosłupa podczas snu , ale także posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Ma niesamowitą odporność na odkształcenia dzięki czemu masz pewność zdrowego i komfortowego snu przez długie lata.

 

 

 

 
Wkład: Wykonany z 7-strefowych sprężyn kieszeniowych, obłożony po jednej stronie pianką Flexifoam o wys. 3 cm, a po drugiej stronie profilowaną pianką lateksową o wys. 3,5 cm.

Pokrowiec: MEDICOTT

Wysokość materaca: ok 21 cm

Twardość:
odczuwalna twardość dla ludzi o masie powyżej 80 kg


odczuwalna twardość dla ludzi o masie do 80 kg
Medicott – Pokrowiec antyalergiczny ze specjalnie impregnowanej tkaniny, hamującej tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Medi-cover likwiduje pokarm roztoczy bez użycia substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska. Utrzymuje swoje ochronne właściwości przez długi okres, bez zmniejszenia skuteczności. Możliwość prania w 60°C.