Księga Zdrowego Snu

Księga Zdrowego Snu 

Tworząc i unowocześniając materace i łóżka chcemy wiedzieć z jakimi problemami spotykają się ich użytkownicy. Najważniejszy jest dla nas Twój dobry sen, dlatego jako pierwsi w Polsce przeprowadziliśmy Badanie Jakości Snu.

Dziś wiemy, że 71,5% z nas czuje się niewyspanym w ciągu dnia, 49,3% ma problemy z zaśnięciem, a pomimo tego wciąż sądzimy, że bezsenność nas nie dotyczy. 48,8 % badanych śpi na wersalkach czy sofach rozkładanych pomimo, że 61,4% z nich przyznaje, że wygodne łóżko jest fundamentalnym czynnikiem decydującym o jakości snu.

Wyniki Badania zinterpretowało dla nas dwóch niezależnych ekspertów:

Dawid Wiener 

Lekarz medycyny, psycholog i kognitywista

oraz

Michał Nowak

Fizjoterapeuta, dla którego dbałość o podłoże snu jest jednym z elementów holistycznie pojętej dbałości o swoje zdrowie.

Te wnikliwe interpretacje można odnaleźć w "Księdze Zdrowego Snu". To popularno-naukowa publikacja i lektura nie tylko do poduszki. Jeżeli jesteś ciekawy, jak śpią Polacy, czy cierpią na bezsenność i jak sobie z nią radzą oraz przede wszystkim - chcesz poznać kilka sprytnych, domowych sposobów na zdrowszy sen ściągnij "Księgę Zdrowego Snu" już teraz.

Pobierz Księgę Zdrowego Snu

Dobrej lektury!