sprężyna kieszeniowa Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 19 z 19 elementów
 • Cena od: 2 989 zł

  Wierzchnią warstwę komfortu tworzy pianka termoelastyczna Visco Bio - VitaRest Origin TM, która została nasączona naturalnym olejem rycynowym pozyskiwanym w sposób zrównoważony.

  Cena od: 2 989 zł
  Dostępny
 • Cena od: 3 629 zł

  Wierzchnią warstwę stanowi płyta naturalnego lateksu. Zadbaliśmy o to by lateks był pozyskiwany jest jedynie z rygorystycznie wybranych i ściśle regulowanych plantacji.

  Cena od: 3 629 zł
  Dostępny
 • Cena od: 2 759 zł

  Zawarta w nim ekologiczna i innowacyjna pianka NATURALIS®, w której naturalny olejek rycynowy zastępuję chemiczne związki odpowiada za komfort oraz wspiera organizm w efektywny sposób dzięki jej różnorodnych właściwościom.

  Cena od: 2 759 zł
  Dostępny
 • Cena od: 1 599 zł

  Rdzeń wykonany z 7strefowej sprężyny kieszeniowej. Każda sprężyna umieszczona jest w woreczku z flizeliny i nie styka się ze sprężyną obok. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową.

  Cena od: 1 599 zł
  Dostępny
 • Cena od: 3 999 zł

  Wierzchnią warstwę komfortu materaca stanowi pianka termoelastyczna ViscoBio - VitaRestOriginTM, która została nasączona naturalnym olejem rycynowym pozyskiwanym w sposób zrównoważony.

  Cena od: 3 999 zł
  Dostępny
 • Cena od: 4 999 zł

  Luksus, niesamowity komfort i niezwykła wygoda podczas snu, te cechy najlepiej opisują Tivano, którego wierzchnią warstwę tworzy tzw. Pillow Top. Materac oferuje sen niczym na chmurce, nie rezygnując jednocześnie z wyjątkowego i mocnego podparcia całego ciała.

  Cena od: 4 999 zł
  Dostępny
 • Cena od: 1 369 zł

  Dwustronny materac ekologiczny, który po jednej stronie jest twardszy a po drugiej bardziej miękki. Takie rozwiązanie pozwala dostosować twardość jak i komfort materaca do własnych, zmieniających się w czasie preferencji.

  Cena od: 1 369 zł
  Dostępny
Pokazuje 13 - 19 z 19 elementów