MATERACE Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 37 - 41 z 41 elementów
 • Cena od: 3 629 zł

  Wierzchnią warstwę stanowi płyta naturalnego lateksu. Zadbaliśmy o to by lateks był pozyskiwany jest jedynie z rygorystycznie wybranych i ściśle regulowanych plantacji.

  Cena od: 3 629 zł
  Dostępny
 • Cena od: 2 759 zł

  Zawarta w nim ekologiczna i innowacyjna pianka NATURALIS®, w której naturalny olejek rycynowy zastępuję chemiczne związki odpowiada za komfort oraz wspiera organizm w efektywny sposób dzięki jej różnorodnych właściwościom.

  Cena od: 2 759 zł
  Dostępny
 • Cena od: 999 zł

  Luksusowy materac nawierzchniowy gwarantujący znakomity komfort snu. Dopracowany w każdym detalu, zachwyca swoją miękkością, idealnym dopasowaniem do ciała oraz wrażeniem przyjemnego otulenia podczas snu.

  Cena od: 999 zł
  Dostępny
 • Cena od: 1 599 zł

  Rdzeń wykonany z 7strefowej sprężyny kieszeniowej. Każda sprężyna umieszczona jest w woreczku z flizeliny i nie styka się ze sprężyną obok. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową.

  Cena od: 1 599 zł
  Dostępny
 • Cena od: 1 679 zł

  Wierzchnia warstwa wykonana z pianki EcoThermal Visco odpowiada za doskonały komfort oraz regenerację mięśni. Dzięki swoim właściwościom reakcji na temp. ciała każdorazowo dopasowuję do naszych ruchów odpowiednio podpierając nasze ciało podczas snu.

  Cena od: 1 679 zł
  Dostępny
Pokazuje 37 - 41 z 41 elementów